Sevgili Kardeşim Kenan;

Seninle spor salonlarındaki beraberliğimiz çok uzun zaman öncesine gitmektedir.
Seni tanıdığım o yıllarda ben de pasör oynadığım için hemen dikkatimi çekmiştin. Ayrıca dikkatimi çekmenin ikinci bir nedeni de çok saygı duyduğum babanın da o yıllarda senin antrenörün olmasıydı.
Senin Milli Takımdan oyunculuk yaşamına veda etmeni şahsen ben çok erken verilmiş bir karar olarak düşünüyorum. Çünkü senin Milli Takımda hem iyi bir pasör olarak ve hem de örnek bir sporcu olarak bulunman gerektiğine inanmaktayım.
Şu anda sen pasör olarak formunun zirvesindesin, bu durumun uzun süre devam etmesini dilerim.
Seninle ben önceki yıllarda ve değişik takımlarda rakip oyuncu olarak oynadık. Daha sonra sen Milli Takımda oyuncu iken bende 2. antrenör olarak görev yaptım. Sen herkese olduğu gibi bana da saygını hep gösterdin, bu sebeple ben de sana içimde devamlı saygı ve sevgi duydum.
Sevgili Kenan, Milli takımda Voleybolunu noktaladın, ama kulüplerde uzun süre oynamanı isterim. Çünkü senin gibi bir pasörün yetişmesi için dönüp geriye baktığında ne kadar zaman gerektiğini göreceksin.
Milli takımla ilgili kararının yerinde verilmiş bir karar olduğunu düşünerek sana bundan sonraki yaşantında başarılar dilerim.

HÜSEYİN ÖZCOŞAN